“Czekajcie na cud…”
5 stycznia 2017
Ostatnie dwa tygodnie…
28 stycznia 2017

Pół roczku

Mikołaj 11 stycznia skończył pół roczku 🙂


Pomimo wielu przeciwności i wyzwań rzucanych Mikołajowi przez los, nasz mały bohater skończył kilka dni temu pół roczku 🙂 Jeszcze tydzień temu stan Mikołaja z dnia na dzień ulegał znacznej poprawie, teraz niestety saturacje stały się znowu trochę niestabilne, choć nie zagrażają już one bezpośrednio jego życiu. Co ważne, na chwilę obecną odstawione zostały leki zwiotczające dzięki czemu nasz synek otwiera oczy i stara się poruszać. Choć powietrze podawane z respiratora ma jeszcze duży procent tlenu to nie ma już konieczności wzbogacania go tlenkiem azotu. Ze względu na aplikowaną mu morfinę kontakt z nim jest troszkę ograniczony, choć potrafi już chwilami skupić się na naszych twarzach czy zabawkach. Reszta leków wspomagających pracę serca i krążenie jest również stopniowo zmniejszana.

Na plus pozostaje również fakt, że wysłaliśmy do Profesora w Niemczech dokumentację medyczną z ostatnich zabiegów Mikołaja. Poprosił on również o płyty ze szczegółami przebiegu ostatnich badań diagnostycznych: cewnikowania serca i tomografii komputerowej. Jest to pierwszy etap weryfikacji w kierunku otrzymania klasyfikacji do leczenia w Universitätsklinikum w Münster. Trzymamy kciuki aby była ona pozytywna!

2 Comments

  1. :-* pisze:

    TAK BARDZO CIE CIESZĘ CZYTAJĄC DOBRE WIEŚCI. TRZYMAJCIE SIĘ DZIELNIE DRODZY RODZICE A MIKUSIOWI ,DZIELNEMU RYCERZOWI, PRZEKAZCIE OD NAS WIELKIEGO BUZIAKA- TAKIEGO POL-URODZINOWEGO 🙂 TRZYMAMY DALEJ KCIUKI … I PROSIMY O WIĘCEJ DOBRYCH WIEŚCI.

  2. Aleksandra Misiura pisze:

    Trzymam bardzo mocno kciuki i całuję! <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *