Nie ma większego szczęścia dla rodziców niż uśmiech ukochanego dziecka i nie ma większego bólu niż z bezsilności w zmierzeniu się z jego cierpieniem i chorobą…


Bezradność, smutek, strach, złość… Z tym wszystkim musieliśmy zmierzyć się jeszcze przed narodzinami naszego synka gdy zdiagnozowano u niego poważną, złożoną wadę serca. Mikołaj przyszedł na świat w lipcu 2016 roku z połową serduszka. Jako dwutygodniowy noworodek przeszedł pierwszą z trzech zaplanowanych i skomplikowanych operacji na otwartym sercu, które mają dać mu szansę na życie… Po bardzo ciężkim okresie pooperacyjnym, po trzech miesiącach pobytu w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, mogliśmy wreszcie zabrać nasze dziecko do domu do Szczecina, gdzie z utęsknieniem czekała na niego starsza siostra.
Pierwsze uśmiechy, zabawy z siostrą… Ten cudowny czas nie trwał jednak długo. Decyzja o konieczności przeprowadzenia kolejnej operacji w trybie pilnym spadła na nas jak grom z jasnego nieba. Trzeba było ratować naszego synka. Pomimo ogromnego ryzyka, jakie niosła ze sobą druga operacja, Mikołaj dzielnie walczy o zdrowie i wykazuje ogromną wolę życia.
Jako kochający rodzice chcemy zapewnić naszemu dziecku najlepszą opiekę i szansę na to aby mógł żyć jak najdłużej. Aby tak się stało Mikołaj musi przejść trzecią operację na otwartym sercu. Musi się ona odbyć w odpowiednim czasie, aby serduszko naszego synka poradziło sobie z coraz większym wysiłkiem związanym z jego rozwojem. Operacja ta wiąże się z ogromnymi kosztami, z którymi my rodzice nie jesteśmy w stanie sami sobie poradzić. Dlatego też zwracamy się do Państwa z wielką prośbą o pomoc w zebraniu potrzebnych funduszy, abyśmy mogli zakończyć zwycięstwem tą trudną walkę o nasze dziecko. Każda przekazana kwota, będzie dla naszego synka bezcenna – podaruje mu ŻYCIE!
DZIĘKUJEMY! Monika i Tomasz – Rodzice.


Przekaż 1% swojego podatku


To bardzo proste! Przekazując 1% z własnego podatku, nie tracisz ani grosza – przekazują Państwo jedynie środki, które w innym wypadku trafiłyby do Skarbu Państwa.

Sama procedura przekazania 1% podatku jest wyjątkowo prosta – nie muszą Państwo sami dokonywać wpłaty na rachunek wybranej Organizacji Pożytku Publicznego. Wystarczy, że w składanym zeznaniu rocznym wskażą numer KRS, kwotę jaką chcą wesprzeć organizację, a także na czyje konto mają trafić środki.


Poniżej znajduje się ułatwienie jak to zrobić :)


PIT

Podaruj darowiznę


Jeśli masz dobre serce i empatia podpowiada Ci, że chciałbyś Nas wesprzeć w walce o życie małego Mikołaja to tutaj znajdziesz instrukcję jak to zrobić.

Każdy z Nas może odliczyć wydatki z tytułu darowizn na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego w ramach limitu 6% dochodu. Oznacza to, że wspierając Nas, w PIT/O mogą Państwo dokonać dodatkowo odpisu tej kwoty od podstawy opodatkowania. Podczas dokonywania przelewu ważne jest aby w jego tytule zawrzeć podaną informację.


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem:
30284 Sokołowski Mikołaj darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Wpłaty zagraniczne:
Kod SWIFT (BIC): ALBPPLPW
PL 90 2490 0005 0000 4530 9858 4994
(darowizny w dolarach amerykańskich USD)
PL 82 2490 0005 0000 4600 7337 4309
(darowizny w euro)
Tytułem: 30284 Sokołowski Mikołaj

Poniżej wzór ulotki Darowizna i 1%