Mikołaj jest już w Szczecinie :-)
20 lipca 2017
Podziękowania!
2 listopada 2017

Home Sweet Home :-D

26 lipca to bardzo ważna data w naszym życiu. Dokładnie rok temu, w tym właśnie dniu Miki przeszedł pierwszą operację ratującą życie. Na tą samą datę, przypadł w tym roku powrót Mikusia po ponad 8 miesiącach do naszego domu!

Pomimo tego, że lista leków którą przyjmuje Mikołaj jest bardzo długa, a nasze mieszkanie przy pomocy Hospicjum zostało wyposażone w niezbędny sprzęt do pielęgnacji naszego synka, to wszyscy jesteśmy szczęśliwi, że znowu możemy być razem. W końcu mogła zobaczyć go bardzo stęskniona siostra.

W codziennej opiece nad Mikołajem pomagają nam Panie z Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych ze Szczecina. Mamy stałą opiekę Pań Pielęgniarek, Lekarza, Fizjoterapeuty i Psychologa, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Naszemu synkowi niczego nie brakuje 🙂 Mikołaj powoli zaaklimatyzował się w domku. Pomimo tego, przez co przeszedł, jest bardzo radosnym dzieckiem i często się do nas uśmiecha. Mamy nadzieję, że szybko nadrobi stracony czas i już wkrótce będzie bawił się z siostrzyczką 🙂
Poniżej znajdziecie naszą pierwszą wspólną fotografię, której do tej pory nie mieliśmy…

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *