Mikuś skończył roczek!
11 lipca 2017
Home Sweet Home :-D
5 sierpnia 2017

Mikołaj jest już w Szczecinie :-)

Po 246 dniach spędzonych w Centrum Zdrowia Dziecka, z czego prawie pół roku walcząc o życie w Oddziale Intensywnej Terapii, nasz syn wrócił do swojego rodzinnego miasta, do Szczecina 🙂 Na razie na oddział Kardiologii Szpitala w Zdrojach, ale od domku dzieli go niespełna 15 kilometrów, a nie jak dotychczas prawie 600 😉

Swoją pierwszą podróż lotniczą Miki, u boku mamy i personelu medycznego przeszedł bardzo dzielnie. Udało mu się nawet popatrzeć w niebo przez okienko 🙂 W końcu zaraz po Pani pilot był najważniejszą osobą na pokładzie.
Warunki w naszym rodzimym mieście są o niebo lepsze. Mamy pokój i łazienkę tylko dla siebie 🙂 Niestety nie mamy pod ręką aż tak doświadczonych specjalistów w leczeniu dzieci z tak poważną wadą serca jaką ma Mikołaj, ale mamy nadzieję, że do listopada, kiedy to mamy wyznaczony termin badań kontrolnych w Warszawie, nie będą oni nam w ogóle potrzebni.

Zgodnie z planem, w najbliższą środę przy pomocy Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych będziemy mogli udać się do domu. Tam, korzystając z wypożyczonego sprzętu medycznego będziemy nadal opiekować się Mikołajem… W końcu będzie mogła go zobaczyć, bardzo stęskniona za nim siostra.

Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia z jego podróży i nowego miejsca pobytu. Całujemy Was gorąco!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *